Klauzula informacyjna - Kandydaci do pracy

Klauzula informacyjna - Kandydaci do pracy (art. 13 RODO)

  1. Administratorem podanych danych jest PZU Zdrowie SA Oddział Centrum Medyczne Medicus w Opolu z siedzibą w Warszawie, ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, (dalej „PZU Zdrowie”). W PZU Zdrowie powołany jest inspektor ochrony danych (zwany także administratorem bezpieczeństwa informacji), do którego można kierować zapytania na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  2. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Spółkę w celu z przeprowadzenia rekrutacji. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy
    (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.).
  3. Pani/Pana nie będą przekazywane do innych podmiotów oraz do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany do przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi dotyczącej przetwarzania Pani/Pana danych osobowych do organu nadzorczego. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji wywołujących wobec Pani/Pana skutki prawne.

Zgoda

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.